2024-04-18 02:42:18
Stabilan az "A" csoportban! (U11)

Hétvégén (2024-03-10) ismét régiója legerősebb csoportjában lépett pályára Kenguru🦘 csapatunk.

Ujvári Attila vezetőedző foglalta össze a forduló mérkőzéseit.

BKG-Veresegyház 🔴⚪️ - BSC Lány 58-48 (9-0, 19-20, 18-6, 12-22)

“Az előző fordulóban győztünk a Vasas ellen, és a BSC Lány csapatával is szoros mérkőzést játszottunk korábban, így biztosak voltunk benne, hogy mindkét csapat vissza akar majd vágni nekünk. Az első mérkőzést a BSC lány csapata ellen kezdtük. Noah vezényletével és a többiek remek védekezésével 9-0-ra hoztuk az első negyedet. Az ellenfelünk az összes erejét a második negyedre koncentrálta, de Milán, Ajna és Huba pontjaival egálra hoztuk a második játékrészt. A harmadik negyedben ismét jelentős előnyre tettünk szert, így az utolsó játékrészre már 20 pontos előnnyel fordultunk. Itt már kicsit kiengedve, mindenkinek játéklehetőséget adva, végül 10 ponttal nyertük meg a mérkőzést és bebiztosítottuk az A csoportban maradásunkat. Legeredményesebb játékosok: Noah 13, Milán 13, Ajna 8, Huba 7 pont.”

Vasas Áldás Basket - BKG-Veresegyház 🔴⚪️ 81-32 (18-9, 23-9, 18-8, 22-6)

“A második mérkőzést 10 perc pihenő után kezdtük a Vasas Áldás ellen. Már a bemelegítéskor láttuk, hogy a Vasas Akadémia csapatában játszó két legjobb játékosukat is elhozták erre a mérkőzésre és a cél az első hely visszaszerzésee volt számukra. Az első negyedben egész szépen tartottuk az eredményt Ajna gyönyörű kosarainak, illetve Milán és Huba remek védekezésének köszönhetően, de már a negyed végén kezdtek látszani a jelei annak, hogy elfáradtunk. Egyre több technikai hibát kezdtünk véteni, - lépéshibákat - kapkodtunk, fejben kezdtünk elfáradni. A második negyedben ezt tetéztük eladott labdákkal, rengeteget kellett felállt védelem ellen játszanunk és ezt még nagyon sokat kell gyakorolnunk. A befutásokról is sorra lemaradtunk védekezésben, könnyű kosarakat kaptunk, így a végeredmény 81-32 lett. Hozzáteszem a két Akadémiás játékos 50 pontot szerzett összesen, ha ők nincsenek ez egy nagyon szoros mérkőzés lett volna ismét. Gratulálunk az ellenfelünknek a győzelemhez! Legeredményesebb játékosok: Ajna 8, Noah 6, Milán 5, Gergő 4 pont. Ezután a forduló után csoportunk 2. helyére léptünk, és innen várjuk az utolsó előtti hetedik fordulót. Köszönjük az ellenfeleknek a sportszerű játékot, a kilátogató szülőknek a támogató szurkolást!”

#EgyüttTöbbekVagyunk #BKGVeresegyház #VVSKbasketball

EMAIL FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

Legutóbbi híreink
Edzőtábor Nyíregyházán (U14-U16 lány)
U14-U18-as lánycsapataink Nyíregyházán edzőtáboroztak augusztus végén, melyről Radvánszki Anna vezetőedző mesélt nekünk részletesebben. 🎤⛹🏻‍♀️
EDZÉSIDŐPONTOK 2020-21 szezonban
Már elindult a 2020/21 szezonra való felkészülés… Íme itt az edzésrend!
2020-21 NB2 4. hely
KLUBTÖRTÉNELMI EREDMÉNY (!) Még csak pár éves a Veresegyház Városi Sportkör Kosárlabda Szakosztálya, #BKGVeresegyház de idén, a 2020-21-es idényben már a 4. helyig sikerült felkapaszkodnunk...
A kültéri pályák is használatra készek
A sporttelep melletti bérelhető, a lent olvashatóak szerint, melyet Ferenc Cserháti alpolgármester úr osztott meg. Várunk minden városlakót a pályákon szeretettel. Pattogjon hát a labda szakadatlanul...
2021 Napközis tábor első turnus
A héten elindult a napközis táborunk első turnusa 43 lelkes kis kosaras palántánk részvételével. Az 1. osztályosoktól kezdve egészen a 2009-es születésű gyerekekig mindenki izgatottan várta az első tábori napot.
Digitális átállás...
Szakosztályunk fontosnak tartja, hogy az életünket meghatározó adminisztrációt könnyebbé és átláthatóbbá tegyük, ezért minden adatunkat igyekszünk digitálisan elérhetővé tenni.
2023-24 évindító edzői értekezlet
Évnyitó edzői értekezletet tartott stábunk a Veresi Kosárlabda Csarnokban. A jó hangulatú megbeszélésen az előttünk álló szezonnal kapcsolatos tervek voltak a középpontban.
Serdülő előselejtező Telkiben
Serdülő fiú csapatunk a szombati nap folyamán lejátszotta idei első mérkőzését. A Telkiben megrendezett előselejtező tornán a Pilis Basket együttese volt az ellenfél.
U18 is elkezdte a megmérettetéseit
Óbudán, a BLF SE ellen játszott előselejtezőt fiú junior csapatunk. A mérkőzésen György Ferenc vezetőedző sajnos nem lehetett ott a csapat mellett, így Ács Tamás másodedző meccselt.
Batyicsalád találkozó
Szeptember 11-én vasárnap este Szigetszentmiklóson #Batyicsalád találkozót tartottunk egy barátságos mérkőzés keretein belül.